MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7334183
nr 733 4183
Byrå
Gustaviansk stil, 1800-tal Intarsia, längd: 85, djup: 45, höjd: 80
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 januari 2012
kl 18:20:56
9/1 07:53:45
Den Gustavianska stilen